Ronioci i spasioci daju sve od sebe, ali reka je jača: Raste vodostaj Morače, za danas obustavljena potraga za majkom i detetom     ·     Muškarac na ulici pred svima pretio smrću predsedniku Vučiću: Odmah uhapšen i sproveden u stanicu, odredjeno mu zadržavanje     ·     NIS isplaćuje prvi kupon obveznica: Evo kada stiže novac investitorima     ·     Jovanov: Brutalne laži opozicije - u strahu se velike oči, a oni znaju zašto se plaše ukidanja imuniteta     ·     Dim je počeo da izbija, ljudi su izašli: Požar u stanu stambene zgrade u centru Čačka, na licu mesta vatrogasci-spasioci sa dva vozila     ·     Sa ovog mesta pruža se spektakularan pogled na jezero Gazivode: Tutin se polako budi i postaje sve posećenija destinacija, netaknuta priroda najbolja je preporuka (FOTO)     ·     Neverovatna kolekcija, na kojoj bi mu pozavideli mnogi: Slobodan iz Užica ima neobičan hobi i strastveni je kolekcionar maketa autića - ne žali ni vreme, ni novac (FOTO)     ·     Smrad je nesnosan, požari su svakodnevni: Preko 4.000 građana Valjeva traži hitno zatvranje i sanaciju deponije, pa kažu - gubimo strpljenje čekajući rešenje     ·     Od 50 do 900 radnika stiglo se brzo, a onda se otišlo pod stečaj: Rasprodaje se pokretna imovina poznate kompanije, postupak pokrenuo Privredni sud     ·     Pokušaj masakra u Nikšiću: Dva brata izbodena nožem u brutalnoj tuči, jedan zadobio ubodne rane u grudni koš, drugi u predelu stomaka     ·     Srdjano Nogo u bekstvu: Tužilaštvo naložilo privođenje, telefon ostavio kod kuće     ·     Radiša Ilić bivši golman Partizana izvršio samoubistvo     ·    


Autor: RINA.rs


Изгубио сам већ 11 дневница чекајући да ми курир брзе поште дође на врата: Миломир са Сувобора нашао се у необичном проблему, пошиљку вредну 35.000 динара је послао али новац није добио назад


Горњи Милановац - Необичан пролем задесио је Миломира Дамљановића из села Коштунићи на Сувобору. Није ни очекивао да ће се једна обична трансакција преко једне брзе поште претворити у причу без краја.


"Половином јуна сам упутио сам пошљку вредну 35 000 динара. Стигла је купцу али откупнину чекам већ 11 дана. Сваки дан добијам поруку да ће ми у току дана бити исплаћена откупнина али узалуд чекам код куће, јер нико не долази", каже Миломир за РИНУ.


Овај Сувоборац додаје да је много пута звао број зза рекламације, али да се на њега нико не јава. Сви су остали неми на његов проблем, због ког је он и у дуплом финансијком губитку.


"Нисам добио откупнину, али чекајући код куће упропашћено ми је чак 11 надница. На ову кризу то нису мале паре. До сада сам добио шест порука да се не удаљавам од куће јер ће ми курир доћи на врата, а од њега ни трага ни гласа. Уместо да радим и зарадим ја седим кући и чекам”, каже Дамљановић.


Он истиче да уколико се проблем убрзо не реши биће принуђен да тужи брзу пошту која му је нанела материјалну штету.


РИНА


23.06.2022.



Fotografije



x
  Prijava na RINAPRO