Јасно нам је да смо дошли у престоницу трубе и зато смо одушевљени како публика реагује на нашу музику: Седми Сабор Рокенрола одржан и Лучанима, атмосферу до усијања довели чланови бенда Хладно пиво (ФОТО)
Лучани - Након концерата који су одржани у центру Лучана, Драгачево ће осим по љубитељима трубе, дефинитивно бити и место где се слуша и добар, прави рок. Седми Сабор Рокенрола окупио је преко хиљаду људи који су уживали у тактовима свевременских хитова.
"Лепота је у шаренолокости стога је неважно да ли ће гости у Драгачево доћи због трубе или због ових такозваних тврђих звукова. Ми смо подржали ову иницијативу за одржавањем рок фестивала што се показало као пун погодак. Велики број задовољних посетилаца нас је уверио да радимо праву ствар. Наставићемо и следеће године, а све у циљу да Лучани буду препознати као место где се може чути јако добар рок", изјавио је Зоран Пантелић директор Културног центра.
Публику су на ноге прво подигли чланови панк бенда Погонбгд, а затим у истој атмосфери наставили су Бјесови, а за крај атмосферу је до усијања довело Хладно пиво.
"Јасно је и нама да смо дошли у престоницу трубе, али концерт и публика су били фантастични. Ми смо задовољни кад видимо да посетиоци уживају у нашој музици а то је овде у Лучанима дефинитивно био случај. Колико смо позитивне енергије дали, три пута нам се више вратило. Презадовољни смо", изјавио је Миле Кекин члан регионално познатог бенда Хладно пиво.
Уз одличну музику и познате хитове преко 1.000 људи уживало је до дубоко у ноћ. Након још једног успешно организованог Сабора Рокенрола, из Лучана је свим љубитељима ове врсте музике послата недвосмислена порука - ко није био ове, следеће године нек дође у Драгачево и ужива у омиљеним битовима.
РИНА