Ово се никада до сада није десило, оборен неславан рекорд на чачанским улицама: Полиција зауставила преко 50 учесника у саобраћају протеклог викенда, највише пијаних
Чачак - Припадници Министарства унутрашњих послова у Чачку, током викенда, искључили су из саобраћаја 48 возача који су возили под дејством алкохола, једног под дејством психоактивних супстанци и осам који су са пробном возачком дозволом управљали возилима у време када им је то забрањено.
- Саобраћајна патрола у Чачку зауставила је тридесетпетогодишњег возача „фијата“ који је управљао са 2,09 промила алкохола у организму, тридесеттрогодишњег возача „фолксвагена“ са 1,57 промила алкохола, као и шеснаестогодишњака који је возио мотоцикл под дејством марихуане и без возачке дозволе. Полиција је у Горњем Милановцу затекла тридесетогодишњег мушкарца који је управљао „реном“ са 1,60 промила алкохола у организму, а у Мрчајевцима двадесетседмогодишњака који је возио „шкоду“ са 1,55 промила алкохола - казали су у МУП за РИНУ.
Против свих возача ће бити поднете одговарајуће прекршајне пријаве.
Апелујемо на све учеснике у саобраћају, а посебно на возаче да доследно поштују све саобраћајне прописе како не би угрозили ни своју, ни безбедност осталих учесника у саобраћају.
РИНА