Ветар чупао дрвеће из корена и цреп са кровова: Јако олујно невреме протутњало кроз Чачак (ФОТО)
Чачак - Олујно невреме праћено обилном кишом и грмљавином погодило је током послеподневних сати Чачак. Од јачине ветра у градском насељу Љубић кеј ишчупано је дрвеће из корена.
"Након тропских врућина одједном се све зацрнело и почео је невиђени пљусак уз јаку грмљавину. Враћали смо се кући, а испред нас се само одједном сручило дрво, ветар га је ишчупао из корена. Да смо још прешли још неки метар и нас би закачило. Само пуком срећом избегнута је трагадија, јер је ова улица изузетно прометна", рекла је за РИНУ Наташа Крунић.
Због стабла на коловозној траци овај правац је затворен за саобраћај. Терен обезбеђују припадници полиције, док на лице места не стигну екипе из Градског зеленила да га уклоне.
Штета је причињена и на оближњој згради, јер је јак ветар носио цреп са крова.
Услед невремена дошло је до квара на електромрежи и део града је без струје.
РИНА