Razvaljivao vrata u transu, sada priveden: Jedan od aktera neviđenog vandalizma u Čačku završio u policiji - očekuje se procesuiranje i ostalih učesnika     ·     Podignite novčanicu prema svetlosti, sve će vam biti jasno: Povećan broj falsifikovanog novca od početka godine u Crnoj Gori - evo kako da proverite svoje pare (FOTO)     ·     Potresne slika sa mesta zločina: Porodica ubijene žene u Vučitrnu, vlasnik pekare ubio sebe i zaposlenu (VIDEO)     ·     Nema drvoseča u Račanskoj Šljivovici, niti se stabla seku u zaštićenom području: Hitno se oglasili iz Nacionalnog parka Tara i demantovali navode koji su se pojavili     ·     Uhapšen punomoćnik gradonačelnika Bora     ·     Mađarski državljanin uhapšen u Podgorici: Zbog širenja nacionalne i rasne mržnje na TikToku dobio krivičnu prijavu     ·     Užas u Vučitrnu: Ubio zaposlenu u svojoj pekari, pa presudio sebi! Stravičan video sa lica mesta     ·     Putevi Srbije upozoravaju vozače da budu posebno oprezni zbog predstojećih padavina     ·     Više javno tužilaštvo traži od policije da pribavi obaveštenja o napadu u Obrenovcu     ·     Objavljen novi školski kalendar za đake u Srbiji: Promenjeni datumi, evo kada će se polagati probna matura     ·     Tužna ali slika puna ljubavi između brata i sestre: Ivica je teško bolestan a nema novca za lečenje, teška borba za goli život u selu kod Brusa (FOTO)     ·     Motika mora da radi, nema odvikavanja od teškog rada: Milovan iz sela Bapsko polje kod Čačka bavi se isključivo organskom proizvodnjom, nije lako ali je lepo (FOTO)     ·    


Autor: RINA.rs


Преврнуо се камион под теретом у селу код Чачка: Срушио све што му се нашло на путу, возач тешко повређен (ФОТО)(ВИДЕО)


Чачак - У селу Горња Горевница код Чачка дошло је до саобраћајне незгоде када је возач камиона М.Н. који ради на изградњи аутопута изгубио контролу над возилом и слетео са пута. Према речима очевидаца камион је великим брзином улетео у непрегледну кривину и претпоставља се да су му отказале кочнице. 

"Превозио је тампон и био под великим теретом. То је допринело да камион добије додатно убрзање. Пробио је заштитну ограду, ударио у столетну липу коју је пресекао на пола. Ту се није зауставио већ разрушио зидане помоћне објекте у домаћинству и завршио преврнут око 100 метара од саобраћајнице", рекла је за РИНУ Вукица Лазовић власница куће где је улетео камион.

На лице места изашла је полиција и екипе Хитне помоћи. Возач камиона задобио је тешке телесне повреде главе и смештен је у Општу болницу у Чачку.

 

Иначе, због зградње деонице аутопута од Прељине до Пожеге овим путем свакодневно прође на стотине камиона, па су мештани и очекивали да се овако нешто може десити.

 

"Кућа је на лакат кривини и с обзиром да се вози брзо, а пут скоро потпуно уништен овај догађај од данас ме не изненађује. Овде не живим стално, ово је имање наслеђено од оца и било је омиљено место где смо проводили викенде и одморе док радови нису почели. Имамо и имање под воћем, али смо од свега дигли руке. Сада је овде све бело од прашине, у дворишту ме може да се седи, а не можете лако ни да разговарате од буке камиона. Надам се да ће надлежни одржати своје обећање и вратити овај пут који је некада војска градила у првобитно стање", изјавила је Вукица.

РИНА


04.08.2021.



Fotografije


Video



x
  Prijava na RINAPRO