Razvaljivao vrata u transu, sada priveden: Jedan od aktera neviđenog vandalizma u Čačku završio u policiji - očekuje se procesuiranje i ostalih učesnika     ·     Podignite novčanicu prema svetlosti, sve će vam biti jasno: Povećan broj falsifikovanog novca od početka godine u Crnoj Gori - evo kako da proverite svoje pare (FOTO)     ·     Potresne slika sa mesta zločina: Porodica ubijene žene u Vučitrnu, vlasnik pekare ubio sebe i zaposlenu (VIDEO)     ·     Nema drvoseča u Račanskoj Šljivovici, niti se stabla seku u zaštićenom području: Hitno se oglasili iz Nacionalnog parka Tara i demantovali navode koji su se pojavili     ·     Uhapšen punomoćnik gradonačelnika Bora     ·     Mađarski državljanin uhapšen u Podgorici: Zbog širenja nacionalne i rasne mržnje na TikToku dobio krivičnu prijavu     ·     Užas u Vučitrnu: Ubio zaposlenu u svojoj pekari, pa presudio sebi! Stravičan video sa lica mesta     ·     Putevi Srbije upozoravaju vozače da budu posebno oprezni zbog predstojećih padavina     ·     Više javno tužilaštvo traži od policije da pribavi obaveštenja o napadu u Obrenovcu     ·     Objavljen novi školski kalendar za đake u Srbiji: Promenjeni datumi, evo kada će se polagati probna matura     ·     Tužna ali slika puna ljubavi između brata i sestre: Ivica je teško bolestan a nema novca za lečenje, teška borba za goli život u selu kod Brusa (FOTO)     ·     Motika mora da radi, nema odvikavanja od teškog rada: Milovan iz sela Bapsko polje kod Čačka bavi se isključivo organskom proizvodnjom, nije lako ali je lepo (FOTO)     ·    


Autor: RINA.rs

news

Odjekivale eksplozije kroz selo Gradac: Kod Batočine uništeno još 43 neeksplodirana ubojita sredstva


Kragujevac - U kamenolomu Straževica, u selu Gradac kod Batočine, uništeno je još 43 neeksplodirana ubojna sredstva i to na osnivu Naredbe načelnika Sektora za vanredne situacije Ministarstva unutrašnjih poslova.

- Posao je obavljen od strane operativnog tima za neeksplodirana ubojna sredstva Uprave za vanredne situacije u Kragujevcu, uz poštovanje svih propisanih mera bezbednosti i uz asistenciju pripadnika Policijske uprave u Kragujevcu, Vatrogasno-spasilačke brigade Kragujevac i Zavoda za urgentnu medicinu Kragujevac, potvrđeno je za agenciju RINA.

Nadležni još jednom apeluju na sve građane da ukoliko primete i pronađu bilo kakvo neeksplodirano ubijno sredstvo da isto odmah prijavite operativnom centru MUP-a na telefon 034/1985 ili najbližoj policijskoj stanici.


13.10.2023.



Fotografije



x
  Prijava na RINAPRO