Ovu biljku smatraju čudom prirode, leči mnoge boljke i kod žena i kod muškaraca: Čuveni travar Mirko otkriva sve o čuvarkući (FOTO)     ·     Oglasio se MUP nakon opšežne potrage za pet nestalih osoba: Evo ko ih je pronašao u obližnjoj vikendici na Beljanici     ·     Sjajna vest za ljubitelje lepota Zapadne Srbije: Počela letnja sezona saobraćanja voza Nostalgija na čuvenoj Šarganskoj osmici - cene karata iste kao prošle godine     ·     Potraga sa srećnim krajem: Pronadjeno pet osoba koje su nestale pre četiri dana u Nacionalnom parku Beljanica kod Žagubice     ·     Jeziv pokušaj ubistva u Budvi: Osumnjičeni namerno udario žrtvo autom i pobegao sa lica mesta, kasnije pronadjen u iznajmljenom stanu     ·     Nisu pronađeni! Policija i Gorska služba nastavljaju potragu za petoro nestalih na području Žagubice     ·     Muškarac izboden nožem u Batajnici: Sam je došao u ambulantu, ima teške povrede     ·     "Ubiću te u ponedeljak. Bićeš mrtav": Udruženje medija i medijskih radnika osudilo pretnje direktoru Srpskog telegrafa     ·     Talačka kriza i najgore nasilje: Vučićević oštro osudio blokadu ispred sedišta Informera, niz performansa od strane studenata     ·     Vučić čestitao Ramazanski bajram svim vernicima islamske veroispovesti     ·     MUP objavio fotografije lica za koje se sumnja da su napali četvoricu mladića u Novom Sadu     ·     Ogromna količina padavina alarmirala sve službe u Kladovu: Reka oštetila pristupni put, teška mehanizacija odmah upućena na teren (FOTO)(VIDEO)     ·    


Autor: RINA.rs

news

Nesvakidašnji tobogan osvanuo u Tutinu: Od viška snega radnici napravili sadržaj u kom deca uživaju svaki dan (FOTO)


Tutin - Mnogim opštinama u Srbiji, sa prvim snegom nastaju i ogromni problemi u funcionisanju. Medjutim, iako je u opštini Tutin palo snega toliko da se može izvoziti, vredni meštani su našli način kako da ga na najbolji mogući način iskoriste, a ujedno i obraduju najmladje. 

- Radnici JKSP Gradac su od snega koji su prikupili prilikom cišćenja ulica, napravili jedinstven tobogan na kojem najviše uživaju mališani. Nakon što su svi putevi prohodni i ulice očišćene, očišćen je i gradski trg. Što je najupečatljivije obradovali smo mališane. Radnici komunalnog, napravili su snežni tobogan i obezbedili plasticne klisko- sanke u nekoliko veličina - kazao je za RINU Besim Hamzagić, pomoćnik predsednika opština Tutin.

On dodaje da se nada da ovde snežnim iznenađenjima za najmlađe neće biti kraj i da će uspeti da ih obraduju dodatnim zimskim sadržajima.

- Danas je tobogan, ali se nadam da ćemo u budućem periodu napraviti veliko klizaliste, ski staze i žičaru. Snega makar imamo, ostalo je stvar volje i posvećenosti prema našem gradu Tutinu, istakao je Hamzagić.

 

25.01.2024.



Fotografije



x
  Prijava na RINAPRO