Spektakularna akcija UKP-a u Novom Pazaru: Uhapšen muškarac za kojim je tragala cela Evropa (FOTO)(VIDEO)     ·     Bugarin pao sa torbom punom dopinga, uhapšen na ulazu u Srbiju: Prenosio preparate namenjene sportistima, sada će provesti 30 dana iza rešetaka     ·     Kamion usmrtio ženu na Zvezdari, u toku je uvidjaj     ·     Preminuo državni sekretar u Ministarstvu nauke Miroslav Trajanović     ·     Vučić iz Pariza: Mislim da će Francuska učestvovati na EXPO 2027     ·     Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja u Novom Sadu i Medicinski fakultet u Nišu prelaze na onlajn nastavu     ·     Pedofilu povećana kazna zatvora sa šest na deset godina: Nedozvoljne polne radnje nad maloletnom osobom događale se u školi - užas     ·     Sneg, kiša i sunce - ništa ovim ljudima nije problem: Srbi sa Kosova koji pešače do Beograda danas stigli u Gornji Milanovac (FOTO)(VIDEO)     ·     Đedović Handanović: Srbija se uspešno nosila sa izazovima energetske krize, investicije ključne za energetsku sigurnost u budućnosti     ·     Preminuo muškarac iz Kosjerića: Ovu su slike sa lica mesta gde se sve dogodilo, stanovnici još uvek u šoku (FOTO)(VIDEO)     ·     Makljaža u Novom Pazaru: Potukla se dvojica muškaraca a sevao je i nož, u sve se umešala i jedna žena (VIDEO)     ·     Radio je u nadnici, brinuo o majci koja je invalid: Detalji nezapamćene drame u centru Kosjerića, muškarac koji je pokušao saomoubistvo prevezen u užičku bolnicu u teškom stanju (FOTO)     ·    


Autor: RINA.rs

news

Kupaju se u moru 1. januara, svaka im čast na hrabrosti: Neverovatna slika iz centra Tivta i ne - nisu ruski turisti već meštani (FOTO)


Tivat - Crnogrosko primorje puno je turista tokom novogodišnjih praznika. Sinoć je na hiljade ljudi dočekalo novo leto na trgovima uz najveće regionalne zvezde, dok su visoke temperature tokom dana na šetalište izmamile takođe veliki broj kako turista tako i meštana. Ipak, slika dana nam stiže iz centra Tivta gde se grupa građana uprkos tome što je 1. junuar - okupala u moru.

- Sedeli smo sa prijateljima u kafiću, uživali u suncu koje je zaista bilo jako i predivno, kada smo ugledali ljude kako se kupaju i to lagano kao da je jun, a ne januar, kaže za RINU Nina P. iz Beograda.

Ona dodaje da su kasnije od kojobara saznali da nisu u pitanju strani turisti, već lokalno stanovništvo.

- Često se mogu videti Rusi koji se kupuju kad vreme nije, ali sada su za ovo januarsko kupanje zaduženi bili meštani. Svaka im čast na hrabrosti, doneli si dašak leta za novogodišnje praznike, kaže naša sagovornica.


01.01.2025.



Fotografije



x
  Prijava na RINAPRO