Tragedija kod Priboja, poginuo mladić: Sleteo sa puta i udario u kuću, nastradao na licu mesta (FOTO)(VIDEO)     ·     Bio je divan mladić i želeo mnogo toga da stvori: Danas je tačno godinu dana od kako je u bizarnoj nesreći nastradao mladi Čačanin, priklještio ga kamion na granici     ·     Majka i ćerka puštene kući, muškarac sa teškim povredama grudnog koša: Poznato stanje povređenih u udesu koji se dogodio u Ovčar Banji     ·     Putari u drugom stepenu pripravnosti: Sneg veje na Zlatiboru, za sada svi putevi prohodni     ·     Bahatost na delu: Mladić prošao automobilom kroz pešački tunel između Budve i Bečića, policija hitno reagovala     ·     Zablistaće novi prozori, vrata i fasade: 295 Čačana dobija sredstva za energetsku sanaciju, veliko interesovanje za kotlove na gas     ·     Žena poginula u Obrenovcu: Udario je automobil dok je vozila bicikl     ·     Ne bi da rade, ali žele platu: Prosvetni radnici iz Čačka burno reagovali na dopis o smanjenim zaradama u februaru, najavili i moguće tužbe protiv direktora     ·     Devojčica povređena u saobraćajnoj nezgodi, ali i još dve odrasle osobe: Žestok sudar u Ovčar Banji, vozila skoro potpuno smrskana (VIDEO)     ·     Lažan pasoš kupio u Istanbulu pa pokušao da preleti do Italije: Uhapšen Turčin sa falsifikovanim dokumentima na aerodromu u Podgorici     ·     Srpska namenska industrija na sajmu u Nirnbergu – od municije do luksuznog oružja     ·     Crna HronikaUhapšen muškarac osumnjičen za pokušaj teškog ubistva u Lapovu     ·    


Autor: RINA.rs


Ušao je u lokal i tražio mi 220 evra za pršutu: Muškarac sa crnogorskim akcentom vara ugositetelje u Čačku, ukoliko ga vidite odmah prijavite policiji (FOTO)


Čačak – U nekoliko restorana u Čačku i okolini dogodila se serija prevara u kojima je nepoznata osoba uspela da obmane zaposlene i uzme novac na prevaru.

- Muškarac sa crnogorskim naglaskom ušao je u lokal i predstavio se kao posrednik poznatog dobavljača, tvrdeći da ima porudžbinu za gazdu restorana. Tražio je da mu se isplati iznos od 220 evra za pršutu i druge namirnice, uz tvrdnju da će poslodavac to kasnije nadoknaditi. Zbog gužve i okolnosti, ja sam mu dala novac, ali je ubrzo shvatila da je prevarena nakon što je kontaktirala svog poslodavca - kazala je za RINU prevarena Snežana.

Policija je ubrzo obaveštena, a tokom uzimanja izjave stigli su pozivi iz još tri ugostiteljska objekta koji su prijavili istu prevaru.

- Prevarant je tačno birao lokale u kojima poslodavci nisu bili prisutni i izbegavao one gde su vlasnici bili na licu mesta. Poslednji put je viđen u jednom restoranu u Atenici, na putu ka Kraljevu - istakla je ona.

Ona dodaje da prevarant se kreće automobilom Fiat Multipla sa tablicama iz Berana, a postoji sumnja da dobro poznaje teren.

Slučaj je u nadležnosti policije, a svi koji imaju dodatne informacije ili su prepoznali osobu sa slike neka prijave odmah policiji.


01.03.2025.


Fotografije



x
  Prijava na RINAPRO