Akcident u vojnoj fabrici u Lučanima: Mladić sa teškom povredom šake iz Čačka prebačen u Beograd     ·     Od ranije su bili u svađi, u kafiću uvek ima puno mladih: Meštani u šoku nakon zločina, grad pod opsadom - ovo su slike sa mesta pucnjave u Zeti (FOTO)(VIDEO)     ·     Blokirani izlazi iz grada i hitno obaveštenje poslato na granične prelaze: Ubica iz Zete u bekstvu, pucnjava usred bela dana     ·     Posla ima i para ali nema ko da radi: Alarmantno stanje u požeškoj školi koja decenijama školuje zanatlije - gase se pojedini smerovi, na pekarstvu samo desetak đaka (FOTO)     ·     Heroji o kojima bruji Srbija: Od Beograda do Ostroga za malog Nemanju – njihov podvig je neverovatan i plemenit (FOTO)     ·     eleni Tanasković i Aniti Dimoski produžen kućni pritvor     ·     Najmanje devetoro Palestinaca poginulo u izraelskim udarima na Pojas Gaze tokom Bajrama     ·     Uhapšene dve osobe u Kraljevu zbog privrednog kriminala: Zgrnuli preko 20 miliona dinara u jedanaest firmi     ·     Sud proglasio Marin le Pen krivom za zloupotrebu fondova EU, neće moći da se kandiduje za predsednicu Francuske     ·     Vučić sutra sa ministrom odbrane Mađarske     ·     Traži se 20 inženjera u Srbiji: Elektroprivreda Srbije raspisala konkurs koji je sjajna prilika za zapošljavanje školovanih kadrova, evo do kada traje     ·     Novoizabrani tužioci položili zakletvu u Narodnoj skupštini     ·    


Autor: RINA.rs


Bolne slike iz Makedonije, tuga para nebo: Danas sahrane nastradalih u požaru (FOTO)(VIDEO)


Skoplje - Nakon nezapamćene tragedije koja se dogodila u Severnoj Makedoniji kada je u stravičnom požaru u noćnom klubu nastradalo najmanje 59 ljudi, a preko 100 lica je povređeno danas su održane sahrane nastradalih.

Sahrana u Štipu počela je u 11 sati, u Kočanima u 12, a u Obleševu u 13 sati. Tokom dana održana je sahrana i u Skoplju.

U Skoplju će danas biti održana i sahrana sedmoro članova grupe DNK, koja je imala nastup tokom kobne noći u diskoteci.

Slike tuge koja razaru dušu danas iz Makedonije obilaze čitav svet. Niko nije ostao imun na tragediju koja je zadesila ovaj narod.

U Institutu za transfuziju krvi Srbije protežu se dugački redovi humanih Beograđana koji strpljivo čekaju da daju krv za kako kažu, svoju braću, sve mlade ljude povređene u stravičnom požaru u Kočanima koji je zavio Severnu Makedoniju i ceo region u crno.

Ministarstvo zdravlja Severne Makedonije objavilo je imena poginulih u stravičnom požaru u diskoteci "Puls" u Kočanima.


20.03.2025.



Fotografije


Video



x
  Prijava na RINAPRO