Kolaps na auto-putu zbog poplave: Kod Smedereva se voda i blato izlili na kolovoz, vozači u problemu (FOTO)(VIDEO)     ·     Udarili motorciklistu audijem, pa ga krvnički tukli metalnim palicama: Mladići iz Novog Pazara uhapšeni zbog pokušaja ubistva, povredjeni momak prebačen u bolnicu     ·     Doktorka iz Čačka obožava da hekla i štrika: Zorica kaže - to je pravi lek za dušu, relaksirajući hobi zlata vredan za naše zdravlje (FOTO)     ·     Premijer Macut se sastao sa rektorom BU Vladanom Đokićem     ·     Bivšoj gardonačelnici Niša produžen pritvor! Ostaje iza rešetaka     ·     Potop u Prijepolju, nekoliko ulica pod vodom: Ogromna količina kiše pala za kratko vreme, pljusak napravio probleme (VIDEO)     ·     Vozaču mercedesa pozlilo, pa sleteo sa puta: Saobraćajna nezgoda kod Brodareva     ·     Er Srbija danas prevezla milionitog putnika u ovoj godini, ranije nego 2024.     ·     Drama iznad Kotora: Planinara iz Rusije ujela zmija, po njega na nepristupačan teren poslat helikopter - dat mu serum i prebačen u bolnicu (FOTO)     ·     Albanac prevrnuo kombi sa 49 migranata kod Pirota! Nagodio se, evo koliko će robijati     ·     Automobil pokosio biciklistu: Teška nezgoda u Užicu, čeka se Hitna pomoć a saobraćaj se odvija otežano     ·     Ovo je restoran sa najneobičnijim gostima na svetu: Hranilište Kašan na Jadovniku spas za divlje životinje, godišnje se dopremi i do 100 tona klaničnog otpada (FOTO)     ·    


Er Srbija danas prevezla milionitog putnika u ovoj godini, ranije nego 2024.


Kompanija Er Srbija prevezla je danas milionitog putnika u ovoj godini, što je postignuto ranije nego 2024. godine.

„Izuzetno smo ponosni na to što smo i ove godine veoma rano zabeležili milionitog putnika, što potvrđuje poverenje koje nam putnici ukazuju i govori o posvećenosti i predanom radu svih zaposlenih u Er Srbiji. Ovaj uspeh dodatno nas motiviše da nastavimo da razvijamo kompaniju ambiciozno i strateški, a u najboljem interesu naših putnika“, rekao je generani direktor Er Srbije Jirži Marek, piše u saopštenju kompanije.

Najavljeno je da će Er Srbija, tokom letnje sezone 2025. godine, sa beogradskog aerodroma „Nikola Tesla“, međunarodnog aerodroma „Morava“ kod Kraljeva i niškog aerodroma „Konstantin Veliki“ leteti do više od 80 destinacija u Evropi, Severnoj Americi, Aziji i Africi.

Podseća se da je nedavno najavljeno uvođenje novih, direktnih linija do Mikonosa, grada Algero na Sardiniji, kao i Tbilisija u Gruziji.


22.04.2025.



Fotografije



x
  Prijava na RINAPRO