Čačak - Nakon teškog lančanog sudara na auto-putu Miloš Veliki u pratnji Službe Hitne pomoći u Opštu bolnicu u Čačku primljeno je ukupno sedam povređenih pacijenata.

Čačak - Nakon teškog lančanog sudara na auto-putu Miloš Veliki u pratnji Službe Hitne pomoći u Opštu bolnicu u Čačku primljeno je ukupno sedam povređenih pacijenata.
- Inicijalno je primljena muška osoba stara 57 godina u teškom opštem stanju koja je nakon reanimacije u Jedinici intezivnog lečenja podlegla povredama zbog zadobijene politraume. Dve ženske osobe stare 52 godine i 57 godina zbog povreda grudnog koša primljene u odeljenje Hirurgije, potvrđeno je za RINU u OB Čačak.
Dodaju da je muška osoba stara 64 godine nakon odrađene dijagnostike puštena na dalje lečenje.
Tri muške osobe starosti 28 godina, 39 godina i 46 godina nakon odrađene dijagnostike su primljeni u odeljenje Hirurgije na dalju opservaciju, ističu u OB Čačak.
Lančani sudar dogodio se jutros oko 8 sati u blizini tunela Munjino brdo i u njemu je učestvovalo devet putničkih i jedno tereteno vozilo.
Pretpostavlja se da je uzrok nesreće magla i slaba vidljivost.
Premium Sadržaj
Prijavite se da preuzmete visoku rezoluciju
2 fotografija