Чачак - У тешкој саобрћајној несрећи која се догодила на Ибарској магистрали у близини села Мојсиње једно лице настрадало је на лицу места, док су двојица мушкараца хоспитализована у Општој болници у Чачку. 

"У Службу ургентне медицинске помоћи примљен је пацијент 1981. годиште са тешким телесним повредама у виду прелома вратног пршљена и ребара. Након опсервације примљен je на одељење интензивне неге. Тренутно је у стабилном стању", рекла је за РИНУ Јелена Кнежевић пр Опште болнице у Чачку. 

Мушкарцу (42) који је такође хоспитализован услед несреће у Мојсињу констатоване су лакше телесне повреде у виду угруваности и он је из предострожности смештен на одељењу хирургије. 

До удеса је дошло када је возач путничког аутомобила покушао да скрене са главног пута, ауто које се кретало иза њега га је сустигло и ударило, а затим одбацило у супротну траку. Из тог правца је наишао камион и ударио и аутомобил. 

РИНА