Kompletan hronološki pregled najnovijih vesti — 25098 objavljenih

Herceg Novi - Službenici Odseka bezbednosti Herceg Novi lišili su slobode jedno lice iz ovog grada zbog sumnje da je duže vreme proganjalo jednu žensku osobu, ugrožavajući njen lični integritet i bezbednost.

Loznica – Usled obilnih padavina reka Jadar izlila se na pojedinim mestima kod Loznice, a najkritičnija situacija je u selu Bradić gde je voda poplavila nekoliko oranica i probližila se kućama.

Čačak – Četvorica Čačana koja su uhapšena zbog nasilnog upada u zgradu Gradske uprave puštena su na slobodu, nakon što je Osnovni sud u Čačku, doneo rešenje kojim se kao neosnovan odbija predlog Osnovnog javnog tužilaštva za određivanje pritvora u trajanju od 30 dana.

Gornji Milanovac - Na Ibarskoj magistrali, u tunelu štavica, između Gornjeg Milanovca i Ljiga, došlo je do saobraćajne nezgode u kojoj su učestvovali autobus i automobil. Dva putnika iz autobusa i vozač automobila su povređeni. Zbog nesreće, saobraćaj na ovoj deonici je potpuno obustavljen.
.jpg)
Čačak - U poslednja 24 sata vodostaj Zapadne Morave kod Čačka porastao je za 104 cm. Nadležne službe su reagovale na vreme kako bi sprečile poplave i omogućile nesmetan nastavak radova na autoputu Čačak-Pojate.

Čačak – Prava drama odigrala se jutros u Čačku, kada je dojavljeno da su u Gimnaziji, Halk banci i Apotekarskoj ustanovi Čačak postavljene bombe.
.jpg)
Loznica – Usled obilnih padavina reka Jadar izlila se iz korita kod sela Bradić, u blizini Loznice, poplavivši okolne njive. Ugroženo je i nekoliko obližnjih kuća.

Čačak – U Srbiji je na snazi narandžasti meteoalarm, a na teritoriji zapadne i centračne Srbije lokalno se očekuju obilne padavine, sa količinom većom od 40 litara po metru kvadratnom za 24 sata.

Kragujevac – Ekipe Zavoda za urgentnu medicinu Kragujevac imale su pune ruke posla u protekla 24 sata, odgovarajući na ukupno 181 poziv građana, od čega je 38 slučajeva zahtevalo hitne intervencije na terenu.

Čajetina – Na magistralnom putu Užice – Čajetina u blizini mesta Ćeten došlo je do odrona, kada se krupno kamenje odronilo na kolovoz.

Bijelo Polje – Policija je podnela krivičnu prijavu protiv M.G. (45) zbog sumnje da je zloupotrebio službeni položaj kao direktor DOO „Komunalno Lim“.

Lučani - Zbog jakih padavina tokom poslednjih sati pojačan je rizik od poplava i izlivanja reka. Uprkos toj činjenici, stanje u svim gradovima i opštinama na zapadu Srbije za sada je pod kontrolom, a vodostaj reka nije u većem porastu.

Prijepolje - Na samom ulasku iz Crne Gore u Srbiju, u blizini graničnog prelaza Gostun, dogodila se saobraćajna nezgoda kada je putnički automobil udario u zaštitnu ogradu mosta.

Beograd - Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da su pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili državljanina Crne Gore za kojim je raspisana međunarodna poternica za krivično delo silovanje.

Podgorica – Nakon što je telo deteta pronađeno kod Vukovačkog mosta u Zeti, potraga za majkom Ivanom Đ. i dalje traje. Na terenu su duže do deset dana pripadnici Regionalnog ronilačkog centra Bijela.

Gornji Milanovac – Početkom godine Srbiju je obišla vest da je direktor Oš „Ivo Andrić“ u Pranjanima, Zoran Pantović dao ostavku nakon što su njegove kolege stupile u blokadu i nezakoniti štrajk. On je tada rekao da ne želi biti deo te priče, dao je ostavku i naglasio da se vraća u selo Bogdanica. Tu svoju reč je održao i otišao je podno Maljena, gde vodi odeljenje od devet đaka.

Čačak – Nakon trojice muškaraca, policija u Čačku uhapsila je još jedno lice zbog sumnje da je učestvovalo u nasilnom upadu u zgradu Gradske uprave. Nezvanično reč je o Bojanu G.

Čačak – Nakon incidenta koji se dogodio na Gradskom trgu u Čačku kada je došlo do tuče između dve grupe mladića, Više javno tužilaštvo u Čačku obaveštava da je Policijska uprava u Čačku podnela krivičnu prijavu protiv osam lica – jednog punoletnog i sedam maloletnih lica, zbog krivičnog dela Nasilničko ponašanje u saizvršilaštvu.

Arilje – Radovi na izgradnji akumulacije „Arilje – Profil Svračkovo” napreduju dobrom dinamikom. Ova akumulacija predstavlja jedno od najvećih gradilišta u Srbiji i ima izuzetno značajnu ulogu za vodosnabdevanje čitavog regiona.

Nikšić – U centru Nikšića došlo je do incidenta, kada na Trgu nezavisnosti grupa muškaraca nije dozvoljavala komunalnoj inspektorci da obavlja svoj posao.
Primajte najnovije vesti direktno na email